Pravda o tibetském budhismu. Z duchovního pohledu je dalajláma nejen spolupracovník CIA, ale i temný mág. Dalajláma ne-náhodou prosazuje temnou islámskou invazi do ČR

20. 10. 2016 Čínská vláda oznámila, že si pozvala na kobereček českého velvyslance, aby vysvětlil, jak je možné, že ministr kultury Daniel Herman pozval tibetského Dalajlámu do Prahy, aby vystoupil v rámci konference Forum 2000, kterou založil Václav Havel a která je považována za diskusní platformu Agendy 21 (nyní již přejmenované na Agendu 2030) » Toto fórum se dostalo dokonce i na seznam tzv. „ideologického fundamentu“ globalistických politiků.

Tento diplomatický incident ukázal v českém veřejném prostoru, že krom prezidenta Zemana skoro nikdo neví která bije. Propukly ostré mediální přestřelky a útočí se především na prezidenta. Až jeho oponenti pochopí, jak je to s dalajlamou doopravdy, budou mít z ostudy kabát…

Vzhledem ke spoustě lží obklopujících dalajlamu, je dobré udělat si jasno v tom, jaká jsou fakta. Možná někteří víte, jak je to s moudrým výrokem „jen pravda vás osvobodí“…

Zdůrazňuji předem svůj osobní vzkaz všem nekritickým fanouškům tibetského buddhismu: Věřte prosím, že i pro mne byl sympatický a je pro mne velmi bolestné setkání s následujícími fakty… nicméně „jen pravda nás osvobodí“!

Pomiňme teď otázku spolupráce dalajlamy a CIA, kterou jsme již detailněji rozebrali » Jak je dobře známo, od poloviny 60. let se v Tibetu za pomoci CIA odehrával odboj proti Číňanům, který vedl druhý bratr Dalajlámy Gyalo Dondrup (v dokumentech CIA psáno též Thondup) a z Indie, resp. z USA, organizovali krvavou guerillovou válku.

14th Dalai Lama (sixth from left) flees from Tibet to India across the Himalayas, following a failed uprising against the Chinese occupation, 1959.  Of all the lies that surround the Dalai Lama, surely the greatest is that he is a champion of non-violence. This aspect of the image that he likes to portray of himself and with which he has mesmerised the media and much of the world is actually just another part of the myth. The truth of the matter is that from the mid-1950s through to the mid-1970s there was an active and violent Tibetan resistance movement that was funded by the CIA. (Photo by Popperfoto)
14th Dalai Lama (sixth from left) flees from Tibet to India across the Himalayas, following a failed uprising against the Chinese occupation, 1959. Of all the lies that surround the Dalai Lama, surely the greatest is that he is a champion of non-violence. This aspect of the image that he likes to portray of himself and with which he has mesmerised the media and much of the world is actually just another part of the myth. The truth of the matter is that from the mid-1950s through to the mid-1970s there was an active and violent Tibetan resistance movement that was funded by the CIA. (Photo by Popperfoto)

Spolupráce dalajlamy a CIA: Jak se na to přišlo? Úplně jednoduše! Uplynula 30letá lhůta na utajení dokumentů CIA, každý si to teď může najít a přečíst…

Až do začátku 70. let, byl odboj v Tibetu financován ze zvláštního programu US Department, který podporoval útoky a sabotáže proti Číně. Dalajláma ze stejného fondu obdržel 200 tisíc dolarů ročně, jako osobní apanáž, kterou měl k dispozici sám pro sebe. Dalajlama své kontakty na CIA po celá desetiletí zahořkle popíral až nakonec v 90. letech musel přiznat, že lhal.

Tibetský budhismus z duchovního pohledu

ragauian vás dlouhodobě upozorňuje na úskalí tzv. „východní spirituality“. Rozhodně nepopíráme její pozitiva. Ovšem v případě dalajlamovy falešné „spirituality“ je problematický především fakt, že odvádí věřící i buddhisty od poznání a nalezení sama-sebe » na falešnou, tzv. širokou cestu. Odvádí ovečky od nalezení jin-jang rovnováhy sama-sebe. Důsledky si můžete domyslet sami…

A jaký je smysl lidského života?
Má dalajlama pravdu?

Co myslíte, je náhoda že člověk, držící světský, feudální mocenský titul dalajláma, odvádí své věřící fanoušky (duše) na širokou cestu do nikam, vstříc druhé smrti duše, úplně stejně jako papá Vatikán »?

Dalajlámův výrok o smyslu života obsahuje jenom polovinu pravdy? Jenom náhoda? Nebo spíš zlý záměr?
Dalajlámův výrok o smyslu života obsahuje jenom polovinu pravdy? Jenom náhoda? Nebo spíš zlý záměr?

Dalajlama mezi naivními lidmi na Západě stále platí jako (zcela falešný) symbol duchovního poznání, mírumilovnosti a dobroty… jeho výroky ale zní poněkud banálně a vypadá to, že pocházejí z trhacího kalendáře umístěného na lednici… jako výraz nejvyššího poznání jen vypadají.

Celý problém je v povrchnosti západních konzumentů „duchovna“, kteří ve svém povrchním spirituálním hledání nejsou schopni prohlédnout líbivou masku, kterou si dalajlama nasazuje.

Tibetský budhismus zradil a překroutil původní Budhovo učení

Pozn. redakce: Zde je třeba zdůraznit, že nemáme nic proti pravému původnímu učení Buddhově — bohužel se ale v historii stalo přesně to samé co s Kristovým učením: Pravé Kristovo učení bylo zfalšováno do NEFUNKČNÍ podoby ve 4. století, když zvítězil Konstantinovský cézaro-papismus, který je doopravdy jen NEFUNKČNÍ napodobeninou originálního křesťanství, tedy Kristovy „cesty do království“, jak je popsána v Tomášově evangeliu » Detailní analýzu utajené historie křesťanství jsme vám dali k dispozici i se spoustou důkazů »

Tibetský budhismus zrazuje jakoukoliv snahu o emancipaci prapůvodního budhismu k doktríně brahmanismu, z které se vyvinul — tedy: svobodu od bohů, svobodu od kněžích a dostupnost pro každého bez bohů a kněžích, tedy vlastními silami dosáhnout vysvobození — nirvány — což je vystoupení z koloběhu životů a utrpení.

V tibetském budhismu naproti tomu existuje víc bohů, než v celém hinduistickém panteonu dohromady. (Analogicky, katolicismus je prolezlý modlářstvím a porušuje desatero každý den v roce »)

Ono je to ale ještě daleko horší…
a není to pro slabší povahy…

Slabší povahy ať snad raději dál ani nečtou…

Možná jste slyšeli o neobvyklé a podivné reinkarnaci lámů v Tibetu. Vše má své duchovní zákonitosti — tyto duchovní děje ragauian vysvětluje v tomto článku o „Disociativní poruše psychiky“ »

Krátce řečeno, jde o praxi z oblasti černé magie

Aktivity ovládání cizí mysli jsou oblíbenou kratochvílí černých mágů…  a praktická magie zná schopnost černých mágů, kteří se po odložení svého opotřebovaného fyzického těla (po velmi krátké době strávené v nejnižším astrále) nerodí znovu do inkarnace jako děti — místo toho odpojí a vytěsní původní originální duši nějakého již žijícího dítěte či dospívajícího člověka… a žijí pak zcela normálně v takto získaném těle… Ano, přesně takto se reinkarnují tibetští lámové.

Je to náhoda, že Vatikán i západní tzv. „elity“ kamarádí s dalajlamou?

Dalajlama a Klub přátel První i Druhé šelmy Janova zjevení — to je skutečně vykutálená partička » Samá „vysoce“ duchovní individua… Kdo není slepý, může vidět jasné souvislosti… fakta jsou veřejně k dispozici všem.

Je to ještě horší: Západní „elity“ totiž znají a cíleně využívají schopnosti dalajlamy jako černého mága

Citujme si podle aeronet.cz pár informačních střípků pro dokreslení obrazu:

Silné přátelství temného Václava Havla s černým mágem dalajlamou rozhodně nebylo náhodné

Dalajláma se kamarádí i s válečným jestřábem č. 1 v USA, štváčem Johnem McCainem.
Dalajláma se kamarádí i s válečným jestřábem č. 1 v USA, štváčem Johnem McCainem.

Obsese Václava Havla Dalajlámou vycházela hlavně z toho, že Dalajláma má schopnost ovlivňovat telepaticky lidi okolo sebe, aby vykonávali věci proti své vůli…

Dalajláma se tradičně pohybuje na ose svých návštěv mezí Bílým domem v USA, Londýnem, Berlínem a Vatikánem a přenáší myšlenkové a podprahové vzkazy. Podle svědectví, lidé, kteří se s Dalajlámou delší dobu bavili, tak pociťovali, že ztrácí zábrany a jsou najednou otevření a schopní říkat Dalajlámovi cokoliv, dokonce i věci, které podléhají utajení.

Ruská rozvědka tvrdí: Dalajláma vytahuje z politiků citlivé informace!

dalajlamabill-clinton

Ruské zpravodajské služby vedou na Dalajlámu od roku 2002 složku, kde jsou zdokumentovány případy vyzrazení důvěrných informací Dalajlámovi od 90. let až do současné doby ze strany světových politiků a státníků. Dalajláma si nezískal svoji pověst a prestiž mezi vrcholnými světovými politiky svým hábitem anebo tím, že pochází z původně otrokářské země, kterou Tibet byl ještě v první polovině 20. století.

Dalajláma disponuje psychickými schopnostmi, které elity používají k vytahování informací z lidí, které Dalajláma navštíví.

Např. v USA se nesmí s Dalajlámou setkat žádný vojenský činitel a zároveň v žádném okamžiku nesmí Dalajláma zůstat s kterýmkoliv americkým politikem o samotě. Tuto chybu dělal ale Václav Havel mnohokrát, že zůstával dlouhé hodiny s Dalajlámou na Pražském hradě v tzv. rozjímání mezi 4 očima za zavřenými dveřmi. Kolik citlivých informací tehdy uniklo, to není jasné, protože Václav Havel jako vrchní velitel ozbrojených sil byl informován o všem.

Zde máme možná i vysvětlení, proč Havel tak ochotně a podlézavě podporoval „humanitární“ bombardování USA-NATO v Jugoslávii… tolik „lásky k bližním“ jen tak neuvidíte ;-)

Dalajláma je úzce napojený na americké státní elity!

dalailamahillary-clinton

Dalajláma navštívil Prahu již 11x od roku 1990 a pokaždé se setkával s prezidentem Havlem, později s ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem, nyní je to opět člověk, který je členem vládní koalice a je to ministr kultury Daniel Herman. Položte si sami sobě otázku, která není vůbec od věci:

Je z hlediska národní bezpečnosti v pořádku, když se vysocí státní představitelé setkávají se zástupcem a hlavou separatistické vlády, který navíc disponuje schopnostmi ovládání vůle a myslí druhých osob?

Představte si, že by takto často některý z poslanců parlamentního výboru zval do ČR pravidelně např. představitele Luhanské nebo Doněcké republiky? Dovedete si představit ten řev a obavy o národní bezpečnost? Tohle není normální, protože ministr kultury sice může vyslat symbolický vzkaz podpory Tibetu, stejně jako by bylo normální, kdyby někdo z poslanců vyjádřil podporu Luhansku a Doněcku, ale otázkou je, co tím Daniel Herman sleduje. A jeho epizoda z Norimberku, kde seděl vedle Posselta jako „ujo“ a hodný klouček, dává tušit, že tohle nemá Herman z vlastní hlavy. Každý, kdo zná Dalajlámu, tak ví, že umí vytahovat z lidí informace, ale také umí manipulovat lidmi. Používá k tomu podprahová sdělení a formy mikrohypnózy.

Dalajláma radí Čechům, aby si zvykli na islám!

Daniel Herman se vede za ručičku s dalajlamou. Dotek je nejsnazší způsob jak zesílit energetické působení mága na druhou osobu...
Daniel Herman se vede za ručičku s dalajlamou. Dotek je nejsnazší způsob jak zesílit energetické působení mága na druhou osobu…

Jenže to není zdaleka všechno. Dalajláma na konferenci v Praze prohlásil, že islám se nám (jako Čechům) nemusí líbit, ale musíme se naučit s ním žít. Ne, to není vtip. Dokonce uvedl příklad, jak to funguje v Indii, což osobně považuji za provokaci, protože Indie je de facto už 50 let ve válečném stavu se svým sousedem, muslimským státem Pákistánem v krvavém boji o sporné území Kašmíru.

Dalajláma má české občany za nevzdělané idioty, jak mu řekl Václav Havel při druhé návštěvě v Praze v roce 1997, když mluvili za zavřenými dveřmi přes 3 hodiny o soukromých věcech a Dalajláma z Havla vytahoval bůhví jaké další informace. V době, kdy Evropa čelí islámské invazi uprchlíků, tak Dalajláma přijede do Prahy, pozve ho ministr kultury, který nedávno ještě seděl vedle Posselta a jeho krajanů v rajtkách, přijme ho pomalu se státními poctami, a to jenom kvůli tomu, aby nám, hloupým a xenofobním Čechům, vysvětlil, že nemusíme mít islám rádi, ale budeme si holt muset na něj zvyknout. Tak určitě!

Pozn. redakce: Se znalostmi, které se vám postupně snažíme předkládat, by nikoho už nemělo překvapit že i černý mág dalajlama lobuje za islamizaci České republiky! Oni přece v tom klubu mají jeden společný plán na instalaci NWO, to vše pod rouškou Agendy 2030 obsahující i plán na islamizaci Evropy »

Kdoví, co lama Hermánkovi naprogramoval do hlavy…? Máme se jistě na co těšit, s jakou další hovadinou přijde pan ministr v blízké době…

Polopravda je nejúčinnější lež

Dalajlámův výrok o smyslu života obsahuje jenom polovinu pravdy? Jenom náhoda? Nebo spíš zlý záměr?
Dalajlámův výrok o smyslu života obsahuje jenom polovinu pravdy? Jenom náhoda? Nebo spíš zlý záměr?

Neustále se setkáváme s lidmi, kteří skočili šelmám na špek. Skočili na zdánlivě krásná a dobrá hesla o rovnosti a toleranci pro všechny… viz Agenda 2030.

Kdo by nechtěl takové krásné hodnoty? I my je chceme!

Takže, temný mág dalajlama a spolupracovník CIA pomáhající při těch nejtemnějších operacích, jezdí po světě, deklamuje ohrané banální výroky o míru a přátelství a třeba Karel Gott si s ním teď udělal selfie a je mu „vděčný za příval nové energie“. Díky němu se nám sice vláda trochu rozhádala, ale zato Mistr je nabitý ;-)

Má to ale háčky. Z povrchního pohledu je to jistě krásné a pravdivé, i to energické působení na Mistra Gotta, jenže při hlubším zkoumání se ukáže „vlk maskovaný v beránčí kůži“. To platí např. pro smysl lidského života podle dalajlamy, jak je uveden výše:

Pomáhání a nepodmíněná láska k bližním je nezpochybnitelný Kristův výrok, ale

Háček je v tom, že nikdo z lidí tuto lásku nedokáže 100procentně realizovat v běžném všedním životě, dokud nezačne nejdříve s láskou ve svém vlastním nitru! Nezapomínejte prosím milí čtenáři, že vaším nejbližším bližním jste vy sami! Proč? Vysvětlení naleznete u ragauiana »

Stejně tak je obrovskou lží polopravda o islámu

Dalajlama, když mluví o islámu, tak rafinovaně používá nezpochybnitelnou duchovní pravdu o tom, jak jsme na duchovní úrovni všichni propojeni:

Např. při setkání na Hradčanském náměstí dalajláma řekl, že nadešel čas, abychom o světě přemýšleli jako o jediném organismu. Lidé ve světě jsou prý stejní nehledě na náboženství. Sdělil nám také, že se nám islám nemusí líbit, ale musíme se s ním naučit žít… K tomu trefně na sociální síti advokátka Samková napsala, ať se tedy dalajláma naučí žít s Čínou. Poznámka Kláry Samkové vystihuje podstatu problému. Proč doporučuje jiným to, čím se on sám neřídí?

Co je ale nejhorší, a co lidem nikdo samozřejmě neříká, je fakt že lidé v područí islámu jsou jednoduše otroky ve vleku imámů a jejich řídicího centra.

Ano, i my ty zotročené lidi máme rádi! Jako své bližní.

Ovšem, jak bylo mnohokráte vysvětlováno a dokazováno v rubrice „Evropa i islám“, islám je rafinovanou psycho-manipulací lidí od útlého dětského věku » a tito nově příchozí nezvaní bližní v Evropě, budou vždy primárně poslouchat své imámy, kteří jim přikazují aby šířili islám všemi prostředky… Výsledky této manipulace může „vidět“ i slepý… třeba na následujícím rozhovoru s běžnými mladými muslimy v Turecku…

Tohle není o lásce k bližním! Vy je sice můžete mít rádi, ale pro ně je vždy konečná rozkazující autorita jejich imám! Je to tak těžko pochopitelné pro průměrně inteligentního člověka? ;-)

Nepochybujte o tom, že temný mág dalajlama tohle vše — na rozdíl od vás — dobře ví… jenže jemu „status quo“ bohatého elitního spolupracovníka CIA-USA-NWO vládnoucího svými psychickými schopnostmi nad nevědomými masami ovčanů samozřejmě vyhovuje… i s těmi Rolexkami…


Pro pobavení nakonec: Údajný „svatý“ muž, ve skutečnosti černý mág, má mimo jiné zálibu v extra drahých luxusních hodinkách Rolex a Patek Philippe

Dalai Lama typically goes out of his way to make certain his watches never appear to be fancy or ostentatious. His holiness does so, by typically putting them on inexpensive stretchable Speidel Twist-O-Flex watch bands. In this photo, we see the Dalai Lama with Prince Charles, and the Dalai Lama is wearing a yellow gold Rolex Day-Date with a cobalt blue dial.
Dalai Lama typically goes out of his way to make certain his watches never appear to be fancy or ostentatious. His holiness does so, by typically putting them on inexpensive stretchable Speidel Twist-O-Flex watch bands. In this photo, we see the Dalai Lama with Prince Charles, and the Dalai Lama is wearing a yellow gold Rolex Day-Date with a cobalt blue dial.

 

I tato fakta něco vypovídají: Ve své rozsáhlé sbírce má tento temný mág především náramkové hodinky značek Rolex a Patek Philippe. Vtipné na tom je, že je nosí na levných nenápadných řemíncích a zásadně na vnitřní straně zápěstí, aby nedráždil chudé ovečky — o tom píše mj. rolexmagazine.com. No to víte apanáž od CIA i zlatý poklad z Tibetu se hodí ;-)


Zdroj a další informace: