Rozděl a panuj: Soupeření velmocenských bloků. Kdo hraje o moc nad celým světem? A jak to souvisí s útokem CIA na českého prezidenta?

Rozděl a panuj… Není asi třeba vysvětlovat jmenovanou klasickou metodu vládnutí a manipulace s masami. Důležitější je spíše otázka proč na tento ohraný trik lidé neustále skáčou znovu a znovu?

Na tuto fundamentální otázku jsme si odpověděli hned na začátku, v předchozím díle a už tedy všichni víme, že odpověď úzce souvisí s poznáním sebe-sama »

V současné době jsme svědky znovuzrození tzv. studené války mezi Západem Východem, jenom jsme teď na druhé straně barikády. Navíc na Východě nyní nevládnou bolševici, nýbrž jak Rusko tak Čína jsou de-facto více kapitalistické než Západ, kde je skrze Agendu 2030 prosazován nový systém jednotné světové vlády, NWO, nebo též globalismus »

Kdo hraje o moc nad celým světem?

Než půjdeme „dál a hloub“ do podstaty problému, připomeňme si co už jsme uvedli v minulém pokračování aneb Kdo tu hraje o moc a kdo se pokouší získat vládu nad lidmi, nebo přesněji dušemi?

Samozřejmě jde o pohled zjednodušený, mocenských frakcí je mnoho, ale toto zjednodušení nám pomůže snadněji a rychle pochopit podstatu světového dění…

I. První strana: Ruská Federace, Čína plus několik méně významných zemí…

II. Druhá strana: Globalisté, resp. „američtí globalisté“, jejichž hlavní mocenské centrum je až doteď v USA a kterým v Janově Zjevení náleží symbolika Druhé šelmy. Někdy jsou nazýváni neomarxisté a skrze USA-NATO-OSN-EU vládnou celému Západu. Jedou víceméně podle programu Agendy 2030 » jejímž cílem je globální světová vláda. Mezi nejviditelnější chuťovky, které tato strana prosazuje, patří islamizace Evropy a také mocenský vliv USA. Krom toho, že v případě potřeby používají armádu USA-NATO jako železnou pěst, tak mají pod palcem v podstatě všechna masová média, jako nejsilnější zbraň používají tzv. petrodolar a světový ekonomický systém založený na podvodu s centrálními bankami »

Globalisté úzce spolupracují s vatikánskou tzv. První šelmou Zjevení » a to především na řízené islamizaci Evropy, kterou protlačují za účelem zrychlení budování světové vlády NWO…

NENÍ náhoda že Vatikán se silně angažuje v globalizaci a islamizaci » Je třeba chápat, že na nejhlubší úrovni vědomí jde v NWO o ovládnutí lidského myšlení, o ovládnutí duší celého kristovského lidstva! A naše Cesta z toho ven nezbytně začíná u gnostického poznání-sama-sebe… abychom mohli změnit svět, musíme poznat sama-sebe »

Zdánlivě nezávislé / nevládní / neziskové organizace jsou nástrojem manipulace

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho chobotnice začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho chobotnice začnete se doopravdy bát…

Peníze vládnou světem a tam, kde nestačí mediální manipulace, podplácení politiků a manipulace s trhy pomocí centrálních bank, tam poměrně nedávno Druhá šelma přišla s novým „hitem“ — tzv. neziskovými organizacemi, které se navenek snaží tvářit jako nezávislé a lidové iniciativy ale ve skutečnosti jsou skrytě placeny „elitami“ » Typickým příkladem je masivní celosvětová chobotnice miliardáře Sorose — zákeřnost chobotnice spočívá v tom, že se jim skutečně daří oblbnout mnoho pozitivně přemýšlejících lidí a vytvořit iluzi nezávislé lidové iniciativy. Je to ovšem smrtelný klam…

Evropske hodnoty-Expres.cz-jakub-janda-gay

Nelze dokonce ani vyloučit, že někteří chorošem placení „sluníčkáři“ (jako třeba soudruh Janda z Evropských hornot) skutečně věří tomu co dělají, podobně jako kdysi někteří komunisté upřímně věřili správnosti své ideologie, aniž by tušili že bolševická revoluce byla ve skutečnosti záměrným dílem kapitalistické Druhé šelmy » Komunismus a marxismus je mimochodem další příklad toho, jak naši mocipáni mistrovsky využívají techniku „rozděl a panuj“…

Americké volby jsou letos obzvlášť drsné…

I následující indicie cosi naznačují o tom, co se děje pod povrchem…

 

Druhá skupina má různé proudy, které nejsou vždy v souladu. Pro účely tohoto článku zmíníme jen to, co je právě teď aktuální. Jde především o ostrý předvolební souboj v USA. Konkrétně můžeme v masomédiích vidět, že proamerickým globalistům Donald Trump silně nevoní. My nefandíme žádné straně a s odstupem lze mírně zjednodušeně konstatovat, že Trump je něco jako americký patriot (nacionalista) který se veřejně příliš neprojevuje jako zastánce NWO…

Velmi dobře je ale vidět, že američtí globalisté (momentálně ovládající USA skrze svého loutkového Bombamu) ostře útočí jak na Rusko, tak na Trumpa a obecně na všechny, kdo stojí v cestě vytvoření globální světové vlády pod taktovkou USA… viz např Sýrie. A protože prezident Miloš Zeman vystupuje jako zastánce Trumpa i jako zastánce spolupráce s Čínou a s Ruskem, stejně jako proti islamizaci ČR, stal se pro globalisty nepřítelem číslo 1.

Rozděl a panuj. O co tedy jde doopravdy?

1. Základní předpoklad je jasný — velmocenské bloky spolu soupeří a každý usiluje o udržení své tzv. sféry vlivu.

2. Za agresora možno označit někoho kdo se snaží rozšiřovat svou sféru vlivu na úkor druhé strany za účelem nějakého svého prospěchu. Pro posouzení geopolitické situace je úžasnou pomůckou mapa. Takže co nám říká mapa o mocenské, vojenské expanzi obou bloků? Myslím že nikdo nepotřebuje nápovědu…

USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)
USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)

 

3. Z toho přímo vyplývá otázka, proč nám západní masomédia sprostě lžou a tvrdí nám opak toho, co jasně vyplývá z prostého pohledu na mapu?

Proč tedy takové nehorázné lži? Použijeme-li výše uvedenou detektivní poučku, tak nám z toho bez nutnosti dlouhého zkoumání vychází jedna odpověď: Majitelé zmíněných médií prostě tu záminku a ospravedlnění útoku proti Ruské federaci chtějí vytvořit uměle. Nejpravděpodobnějším důvodem může být samozřejmě snaha o lepší byznys a více prachů pro vojensko-průmyslový komplex, dále samozřejmě nerostné bohatství, kterým RF disponuje.

4. Celé to divadlo okolo našeho přímo voleného prezidenta (který má jednoznačně nejvyšší podporu lidí široko daleko v globálním měřítku) je samozřejmě snahou o zničení jeho popularity a pokud možno i zabránění jeho dalšímu zvolení. Důvody uváděné pro tento útok jsou samozřejmě zástupné a jsou jen mlžením, takže my je budeme ignorovat a podíváme se na ty skutečně podstatné:

5. Zemanovi jsou vyčítány pragmatické vstřícné postoje vůči Ruské Federaci a Číně.

6. Prezidentu Zemanovi jsou vyčítány jeho dokonale pragmatické postoje vůči mohamedánské imigrační invazi, která je jednoznačně řízena globalisty podle programu Agendy 2030, jak jsme už vícekráte dokázali »

Otázka nakonec

Existuje alespoň jediný rozumný důvod, který by ospravedlnil hysterické útoky na Miloše Zemana?  Odpověď zní nikoliv.

Prezident Miloš Zeman zamlada
Prezident Miloš Zeman zamlada

Opakuji, nejsme fanoušky Zemana, ale prostý selský rozum se ptá, zda je na postoji našeho přímou demokracií zvoleného prezidenta něco, co škodí zájmům našeho státu?

Nebo je to spíš obráceně a jeho pragmatický postoj vůči islámské invazi nás chrání před tím nejhorším?

Příště přineseme kvantum důkazů ukazujících, kdo doopravdy stvořil islámská teroristická komanda a za jakým účelem. Ačkoliv vám masomédia Druhé šelmy o tom téměř nic neříkají, jasné důkazy existují a máme dokonce několik osobních přiznání od samotných pachatelů těchto činů. Ano sami pekelní démoni se přiznali…

A proč je Zeman napadán za snahu o normální spolupráci s Ruskou federací? Je na tom něco co ohrožuje naši suverenitu? Ačkoliv se to často tvrdí, neexistuje pro taková tvrzení jediný důkaz.

Pokud si toho někteří nevšimli, marxismus s jeho doktrínami o vývozu ideologie se už dávno přesunul na Západ, do USA a EU…

Ruská federace je dnes kapitalistickou zemí a Trump s Putinem by si skutečně mohli rozumět, protože skuteční patrioti nevedou své země do válek a naopak se zajímají o vzájemně prospěšnou spolupráci se svými sousedy!

Navíc, existuje spousta indicií, které nám říkají, že RF činí vojenská opatření až jako následek útočných kroků USA-NATO — logika věci nám říká, že jako členové této agresivní americké válečné organizace se stáváme spoluviníky na jejích zločinech… Důkladně je to rozebráno například v paralelním seriálu o událostech „Konce věku“ »

Ano, je tomu přesně naopak! Zemanova snaha o navázání běžné spolupráce s RF, na stejné úrovni jako se Západem, může jen přispět ke zmírnění vojenského napětí.

A proč jsou podle našich masomédií Rusové ti zlí a USA-NATO vždy jen hodní, bez ohledu na to, co doopravdy dělají? Nejen o tom příště.

-pokračování-