Vatikán a CIA spolupracují jako dvě biblické šelmy — Janovo Zjevení předpovídá současnost, ve které žijeme právě teď

13. května máme výročí Fatimského zjevení. Již před nějakou dobou jsme podrobně analyzovali tuto stále aktuální Fatimskou kauzu, která poukazuje na události předpovězené před 2000 lety v Janově Zjevení »

Jak už zcela jistě víme — díky důkazům které jsme pro vás pečlivě sesbírali — existují pádné důvody domnívat se, že Vatikán nezveřejnil vše, co k obsahu třetího fatimského tajemství patří. Vatikán sprostě lže!

Připomínáme náš starší rozbor této kauzy:


Možná se divíte, vážení čtenáři, proč se vůbec na webu věnovaném duchovním otázkám zabýváme odkrýváním pozadí politické scény…

Již jsme si spolu vyložili, kdo jsou ty dvě mocnosti, symbolizované ve Zjevení jako dvě šelmy. Je o tom celá tato rubrika » jako jeden řetěz stop. Zopakuji nyní jen pár klíčových bodů, pro ty kteří nečetli od začátku:

Věřte mi prosím, že nás vážně nebaví se zabývat politikou, ale je nutné dobře pochopit, jak současná mocenská politická realita souvisí s Janovým proroctvím.

Není v našich silách odkrýt veškerou tu špínu, provedenou vládci Země ve snaze posílit a zachovat si moc nad lidskými dušemi. Pokoušíme se vám jen ukázat celek a propojení jednotlivostí tak, aby každý mohl pochopit, jak Druhá šelma spolupracuje s tou první — přesně tak, jak bylo prorokováno Janem!

Mějte prosím ještě jednou trpělivost a podívejme se spolu, jak je ono spojení mezi šelmami hluboké — kdo hledá najde!

V posledních časech útok obou šelem proti lidstvu zesílil. Poté co byla první šelma uzdravena (to se stalo uzavřením Lateránské dohody ») obě šelmy vyvolaly 2.sv.válku a jejich spolupráce je stále velmi silná. Na další stopy jsme narazili v souvislosti s Fatimským proroctvím. Víme už, že Jan Pavel I. i prezident Kennedy byli zavražděni především proto, že se šelmám odvážili postavit. Narazili jsme přitom na silné propojení Vatikánu a CIA »

Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií

Ono je to ale daleko horší… když začnete poctivě hledat, budete zavaleni důkazy! Poctivý kus práce a hromadu faktů naleznete i v „detektivní“ práci Paula L. Williamse, která je shrnuta v knize „Operace Gladio: Utajený příběh nesvaté aliance mezi Vatikánem, CIA a mafií“.

Po skončení druhé světové války Vatikán, CIA, bývalí nacisté a sicilská-americká mafie stvořili alianci pro boj, v rámci studené války, proti Sovětskému svazu a rostoucí moci pro-sovětských vlád v Evropě a zbytku světa. Paul L. Williams nabízí nové a znepokojivé důkazy odhalující to, co nazývá nesvatou aliancí.

Vatican Bank stands in Vatican City 1
Vatican Bank stands in Vatican City

Příběh začal již v r. 1942 vytvořením Vatikánské banky (Istituto per le Opere di Religione). A už samotný název banky „Ústav pro věci víry“ je velkým archontickým pokrytectvím.

1931 New York Police Department mugshot of Lucky Luciano
1931 New York Police Department mugshot of Lucky Luciano

V témže roce ONI (Úřad námořní rozvědky) naverboval Lucky Luciana, předního drogového krále. Švýcarský ředitel amerického Úřadu strategických služeb (OSS) Allen Dulles dospěl k závěru, že „bojujeme se špatným nepřítelem“. Schutzstaffel (SS) poslalo Dullesovi zprávu přes Vatikán, že nacistická vláda chce uzavřít separátní mír se Spojenými státy; chtěli bojovat se sověty.

Pozn. redakce: V předchozím odstavci vidíte potvrzení toho, co už od nás dávno víte — Hitler byl loutkou Vatikánu, poštvanou na Rusko. Viz:

Dulles se setkal s princem Maxem von Hohenlohe v Bernu. Hohenlohe se s Dullesem shodl. Později se Dulles setkal také s dalšími nacistickými představiteli, aby vytvořili novou alianci. Šéf zvláštní rozvědky pro OSS v Číně, plk. Paul E. Helliwell, uvažoval o další nesvaté alianci mezi americkou výzvědnou komunitou a skupinami organizovaného zločinu. Následně americké výzvědné služby dostaly Lucky Luciana z vězení, umožnily mu vybudovat si své drogové impérium a pak už jen sledovaly příval drog do velkých černošských ghett New Yorku a Washingtonu. Nesvatá aliance amerických špionů a zločinců byla replikována všude, od Laosu a Burmy po Marseilles a Panamu… atp.

Lucky Luciano, velký kamarád CIA a Vatikánského státu byl slavný obzvlášť u policie — ta dokonce na jeho počet vytiskla speciální plakáty
Lucky Luciano, velký kamarád CIA a Vatikánského státu byl slavný obzvlášť u policie — ta dokonce na jeho počest vytiskla speciální plakáty

Pozn. redakce: Nejspíše už nyní každému došlo přímé spojení těchto informací se známými aférami Vatikánu, kdy se (krom homosexuálních úchylek kléru) provalilo především spojení Vatikánské banky s mafií. Chápete už vážení a milí odkud vítr fouká? Ano naše nemilé šelmy vládnou lidstvu. Neříkám to proto, abych ve vás vzbuzoval nějakou zlost — nýbrž hlavně proto, aby každému už konečně došlo že skutečně žijeme na „konci časů“ o kterých mluví Janovo Zjevení! Probuďme se konečně jako lidstvo!!

I sama církev musela přiznat provalené informace. Buďme si ovšem jisti, že to je pouze špička ledovce:

Ústav pro věci víry založil v roce 1942 papež Pius XII., aby spravoval převážně peníze určené pro církevní instituce a charitativní práce.

V 80. letech 20. století byla banka zapletena do velkých politických a finančních skandálů, včetně 3,5miliardového bankrotu (z roku 1982) jiné italské banky, Banco Ambrosiano, mezi jejíž hlavní akcionáře patřila a kterou vedl Roberto Calvi, zednář, jenž zemřel „za podivných okolností“. Ředitel Vatikánské banky z let 1971 až 1989, arcibiskup Paul Marcinkus, byl v té době obviněn jako spolupachatel tohoto bankrotu, ale nebyl nikdy předveden před soud...
Prianie špinavých peňazí
Výlučným vlastníkom banky Istituto per le Opere di Religione je zástupca svätého Petra na Zemi — pápež. Ale jej aktivity majú od svätosti nesmierne ďaleko. Svojím spôsobom ide o žirokontocentrálu pre rímskokatolícku celosvetovú cirkev. Nespočetné diocézy, rády, cirkevné nadácie a organizácie majú v nej svoje kontá. Jej klientmi nie sú len tieto inštitúcie. Jej kontá používala na pranie špinavých peňazí i talianska mafia. Aj viacerí korupční nemeckí politici využívajú bezpečné služby Vatikánskej banky, ak si chcú byť istí, že sa k ich peniazom nedostane nijaký daňový alebo finančný štátny orgán.

Další v řadě katolických fašistických diktátorů: generál Pinochet

Augusto Pinochet en el Te Deum, Catedral de Santiago, 1973 | Los miembros del nuevo gobierno militar de Chile, sentados en la iglesia de Santiago para una solemne misa de Te Deum, EL 19 de septiembre de 1973 tras el derrocamiento del gobierno del presidente Salvador Allende. El general Augusto Pinochet se ve sentado a la izquierda.
Augusto Pinochet en el Te Deum, Catedral de Santiago, 1973 | Los miembros del nuevo gobierno militar de Chile, sentados en la iglesia de Santiago para una solemne misa de Te Deum, EL 19 de septiembre de 1973 tras el derrocamiento del gobierno del presidente Salvador Allende. El general Augusto Pinochet se ve sentado a la izquierda.

V latinské Americe CIA a Vatikán zahájily operaci Condor na počátku 70. let, kdy Opus Dei získal podporu chilských biskupů pro svržení vlády prezidenta Allendeho. Katolická skupina úzce spolupracovala se CIA financovanými organizacemi, jako Otčina a Svoboda, které byly později přeměněny na obávanou chilskou tajnou policii. „V r. 1971 začala CIA nalévat miliony Chilskému institutu pro obecné studie (IGS), mozkovému trustu Opus Dei, pro naplánování revoluce.“ Mnoho členů IGS se po puči připojilo k vládě. Hernan Cubillos se stal ministrem zahraničí. Byl zakladatelem Que Pasa, časopisu Opus Dei, a vydavatelem El Mercurio, největších novin v Santiagu, které byly dotovány CIA.

Augusto Pinochet en el Te Deum, Catedral de Santiago, 1986 | Te Deum je katolická mše nejvyšší vážnosti i významu a značí absolutní podporu ze strany cézaro-papežského systému
Augusto Pinochet en el Te Deum, Catedral de Santiago, 1986 | Te Deum je katolická mše nejvyšší vážnosti i významu a značí absolutní podporu ze strany cézaro-papežského systému

Williams ukazuje, že Vatikán byl do operace Condor plně zapojen. Papež stál zcela za vyhnáním levicových kleriků; vůdci vojenské junty byli oddanými katolíky.

Vatikán neopustil generála Pinocheta, ani když byl zatčen v Británii za vraždu tisíců Chilanů. Vatikánský ministr zahraničí kardinál Angelo Sodano napsal britské vládě jménem papeže a požadoval generálovo propuštění.


Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope's Pius XI ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939
Budoucí diktátor Franco na znamení podřízenosti líbá prsten papeže Pia XII. při soukromé audienci ve Vatikánu v roce 1939, krátce po jeho zvolení, kdy dostal speciální úkol: Zlikvidovat demokraticky zvolenou antikatolickou vládu ve Španělsku. | Franco coming up to kiss the Pope’s Pius XI ring finger expressing submission in a private audience at the Vatican, 1939
Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944
Franco greets the attending prelates, among them the nuncio Cicognani and the bishop of Madrid-Alcala, Eijo Garay, 1944

Pozn. redakce: Vidíte opět jako podle kopíráku opakování Francovy aféry, kdy Vatikán dal za úkol Francovi zlikvidovat církvi nepřátelskou vládu… Je to prosté milý Watsone. Vrahem je papež.

Pope John Paul II with Augusto Pinochet; Santiago de Chile, 1987
Pope John Paul II with Augusto Pinochet; Santiago de Chile, 1987

Za Pinocheta zmizely stovky tisíc Chilanů, přičemž více než čtyři tisíce jich zemřelo. Více než padesát tisíc Chilanů bylo mučeno ve jménu katolického boha. Špinavá válka CIA byla vedena v mnoha latinskoamerických zemích, za pomoci a s požehnáním Vatikánu.

Pope John Paul II with Augusto Pinochet; Santiago de Chile, 1987 | Staří dobří kámoši s drakoniánskou katolickou církví, přesně stejně jako další katolický fašista Franco
Pope John Paul II with Augusto Pinochet; Santiago de Chile, 1987 | Staří dobří kámoši s drakoniánskou katolickou církví, přesně stejně jako další katolický fašista Franco

Williams dále cituje mj. alarmistku FBI Sibel Edmonds, která řekla: „V letech 1996 až 2002 jsme my, Spojené státy, naplánovaly, financovaly a pomohly provést každý velký teroristický čin čečenských vzbouřenců (a mudžahedínů) proti Rusku. V letech 1996 až 2002 jsme my, Spojené státy, naplánovaly, financovaly a pomohly provést každičké povstání a teroristickou akci v Xinjiang (alias Východním Turkistánu a Ujhurstánu). V letech 1996 až 2002 jsme my, Spojené státy, naplánovaly a provedly nejméně dva atentáty na pro-ruské představitele v Ázerbájdžánu.“

Operace Gladio je výzkumem a fakty pevně podloženou knihou s asi 1,100 vysvětlivkami a poznámkami pod čarou. Tato badatelská práce je velmi bohatá na podrobnosti. Je to úctyhodný vědecký a intelektuální počin, nemající konkurenci. Jeho vědecké dílo vyplňuje velkou mezeru ve studiu americké zahraniční politiky, kterou zanechali učenci jako Alfred McCoy, Peter Dale Scot, Martin A. Lee, Dale Yallop a Sibel Edmonds.


A ponaučení, které z toho plyne pro každého člověka na Zemi?

Je to prosté vážení a milí, zapomeňme na všechny církevní lži, vyjděme z Babylonu a vraťme se k původnímu Kristovu učení, které se působením božských sil zázračně znovu objevilo na scéně dějin!

Původní Kristovo učení se znovu objevilo na Zemi!

Dekódování původního Kristova učení z Tomášova evangelia a důkazy jeho autentičnosti jsme pro vás shromáždili zde:

Padla, padla ta veliká říše Babylon
a stala se příbytkem démonů,
doupětem všech nečistých duchů,
doupětem všech nečistých ptáků,
doupětem všech nečistých a ohavných šelem!

Vyjděte z ní, můj lide, abyste unikli jejím hříchům, abyste nedostali z jejích ran!

https://www.bible.com/en-GB/bible/15/rev.18


Zdroj:

Operation Gladio-The Untold Story of the Unholy Alliance Between the Vatican, the CIA, and the Mafia

Operation Gladio: The Untold Story of the Unholy Alliance Between the Vatican, the CIA, and the Mafia

http://www.globalresearch.ca/the-untold-story-of-unholy-alliance-between-the-vatican-the-cia-and-the-mafia/5449288

Citáty podle:

http://zvedavec.org/komentare/2015/05/6457-operace-gladio-utajeny-pribeh-nesvate-aliance-mezi-vatikanem-cia-a-mafii.htm