Válka o pravdu. CNN versus #Trump. Oč jde v „boji proti fake news“? Proč USA obviňují Ruskou Federaci z ovlivňování svých voleb, když ve skutečnosti skrze CIA a spol. ovlivňují všechny ostatní? 2

K předchozím důkazům o prolhané CNN » přidáme nyní další. Navažme na dříve uvedené analýzy ohledně toho, jak je nám stínově vládnuto a jak je s lidským vědomím manipulováno podle staré poučky „rozděl a panuj“»

Také už jsme uvedli, že Murdochova TV Fox News se jako jediná snaží jakžtakž o objektivitu vůči prezidentu Trumpovi. Právě Fox News a její komentátor Carlson Tucker se na konci června 2017 vyjádřili k aféře Trump-CNN:


TV Fox News: Pokud se budete dívat na CNN, uvěříte i na strašidla pod postelí!

28. 6. 2017: V případě zprávy CNN o možné tajné dohodě Trumpa s Rusy, se televize vědomě rozhodla sdělit svým divákům to, co chtějí slyšet, přestože moc dobře věděla, že je tento příběh nesmysl. Uvedl to na Fox News komentátor Carlson Tucker v komentáři k přiznání Johna Bonifilda, producenta CNN. Podle Tuckera, co se děje nyní, není nic jiného, než rozklad.

Pozn. redakce: Ano, zde se lež provalila až do mainstreamu, neznamená to ale, že ostatní zprávy CNN jsou pravdivé… z rozhovoru vyplývá opak — šlo o dlouhodobé překrucování zpráv. A ještě bychom mohli dodat, že ve skutečnosti nejde ani tak o to „co diváci chtějí slyšet“, ale o to, co si CIA přeje publikovat. O spolupráci CIA s médii jsme už také psali: V naší analýze zde můžete najít i svědectví německého novináře jménem Udo Ulfkotte — ten mimo jiné dosvědčil, že většina korporátních médií ve Spojených státech a v Evropě jsou jen „tzv. neoficiálním krytím,“ což znamená, že pracují pro zpravodajské agentury (CIA) »

Carlson Tucker: Dobrý večer! Vítejte v programu Tucker Carlson Tonight. Už poměrně dlouhou dobu bylo jasné, že historie ohledně Ruska a prezidenta Trumpa je v podstatě falešná. Důvody pro kritiku Trumpovy administrativy lze nalézt, a těch důvodů může být dokonce několik. Ale spolupráce s Vladimirem Putinem do tohoto seznamu nepatří. Ale proč se ostatní zpravodajské kanály stále chovají, jako kdyby tato poněkud hloupá bajka o spiknutí byla rovnocenná Norimberskému procesu?

Až dosud jsme mohli jen spekulovat a odhadovat podle útržkovitých nepřímých důkazů, ale nyní to víme jistě. James O’Keefe v rámci svého projektu Project Veritas vydal nové video, na němž producent CNN John Bonifild vysvětluje podstatu případu. Přiznal, že zprávy tohoto kanálu ohledně této záležitosti jsou, cituji — „bludy“. Přesvědčte se sami.

(Následuje přepis videa s Bonifieldem.)


Hlas na videu: Upřímně, celá ta věc s Ruskem není víc než jen nesmysl?

John Bonifild, producent CNN: Možná delirium. Z větší části to je nesmysl. Konkrétní důkazy nemáme.

Hlas: Proč CNN neustále mluví o Rusku?

John Bonifild: Kvůli ratingu.
 
Hlas: Kvůli ratingu?

John Bonifild: Nyní máme neuvěřitelný rating.


Carlson Tucker: Neuvěřitelný rating! Nezáleží na tom, že základní příběh není pravdivý a odvádí pozornost od důležitých událostí, které se skutečně odehrávají ve světě, nebo — a to je možná nejdůležitější — je to škodlivé pro naši zahraniční politiku takovým způsobem, že v důsledku utrpí životní americké zájmy. Koho zajímá, že?! Pro ně je hlavní věc — rating! Jen tom záleží. Podle Bonifilda prezident CNN prezident (a nenáhodou sionistický žid) Jeff Zucker dal vlastně pokyn svým novinářům přestat reálně informovat [o klimatu] a vrátit se k Rusku, protože je to husa, která snáší zlatá vejce:


John Bonifild: Nemusím to říkat, ale my jsme se svým šéfem projednali materiál a on mi říká: „Chci, abyste věděli, s čím máme co do činění. Zde je kontext: Prezident Trump vyvedl USA  z dohody o klimatu, a my jsme půl dne pokrývali dohodu o klimatu. A při interním jednání generální ředitel CNN řekl: „Všichni, kdo informovali o dohodě o klimatu jsou pašáci. Ale tím to končíme a vracíme se k Rusku.“
 
Hlas: Hlava CNN?

John Bonifild: Ano.

Hlas: Wow.

John Bonifild: Takže i k dohodě o klimatu, řekl, že to stačí jen den nebo dva, a pak je nutné se vrátit k tématu Ruska.


Carlson Tucker: Máte-li pochybnosti o tom, zda se jedná o originální video, řekl bych: CNN ani nezpochybnila pravost tohoto videa. Oni se rovněž nepokusili od něj distancovat. Pokud by média, zabývající se výrobou skutečných zpráv, zaznamenal falešné spiknutí s cílem získat více peněz od inzerentů, měla by mít povinnost to vysvětlit. No a není to případ CNN? Namísto toho média vydala prohlášení, ve kterém je v kostce vyjádřena podpora tvůrcům v centru tohoto příběhu. A tvrdí následující, cituji: „Právě rozmanitost osobních názorů, která dává sílu kanálu CNN, vítáme a rádi to přijímáme.“

Samozřejmě, „rozmanitost“. Vyslovte to pětkrát a vše se vám odpustí :-) Je to jak nějaká magie! Progresivní ekvivalent čarodějnických kouzel. Samozřejmě, že ironií je, že americká média v tomto okamžiku stále postrádají rozmanitost myšlenek. Téměř všichni novináři ve Washingtonu se zabývají ruskou tématikou. Ti, kteří mají odlišný názor, jsou pod útokem svých kolegů, a jsou označeni za přisluhovače Trumpa, nebo ještě hůře, samotného Putina. Cílem je, aby se z lidí udělali důvěřiví hlupáci.

CNN byla nucena vyhodit tři novináře poté, co opublikovali falešný příběh, v němž se spolupracovník Trumpa  Anthony Scaramouzze prý pokusil spojit s ruskou vládou. Tento článek byl naprosto vadný, vymyšlený a s minimem zdrojů. Ale tady je zajímavá věc: Žádné americké [mainstreamové] médium nevěnovalo tomuto příběhu pozornost!

Nakonec to publikoval Sputnik News — mediální společnost, kterou v pravém slova smyslu vlastní — jaká to ironie, že — ruská vláda. Otázkou je, kde byli horliví strážci našeho vlastního tisku? Samozřejmě, byli v hypnóze vlastních předsudků. Tato historie potvrzuje jejich předsudky o tom, co zpráva je pravdivá, i když tomu tak není.

Mimochodem to platí nejen pro CNN. Pokud si pamatujete, loni v prosinci The Washington Post uvedl, že ruská rozvědka doslova rozbila energetický systém naší země. Žádný detail příběhu neodpovídalo pravdě. Nicméně to The Washington Post stejně otiskl.

Slate.com vydal článek, který uvedl, že u společnosti The Trump Organization bylo tajné připojení serveru s Ruskem. A skutečnost, že tento příběh falešný, nebrání jeho publikaci.

Část z nich je jednoduše hysterií: Ten okamžik, kdy se snažíte přesvědčit sám sebe, že doopravdy jsou pod postelí strašidla. Nicméně, z části mluvíme o něčem mnohem zlověstnějším — o vědomém rozhodnutí sdělit svým divákům to, co chtějí slyšet, i když víte, že ústřední příběh není pravdivý. Tento jev se nazývá rozpadem. To se nyní děje a nahrávky to prokazují, uzavřel Carlson Tucker.


Zdroj a další informace:

Prezident Trump vtipně přejmenoval CNN na :


Komentátor CNN Van Jones označil hysterii o „zásahu“ Ruska do amerických voleb za „velký prázdný hamburger“

VIDEO: on camera, says ‚s narrative „just a big nothing burger“

28. 6. 2017: ​Na začátku 2. videa je také část prosincového vystoupení Van Jonese v přenosu CNN z roku 2016. Tehdy zkritizoval Trumpa za to, že dobře mluvil o Rusku, zatímco jeho země byla prý „pod palbou“.

Je to už druhé podobné odhalení od Project Veritas za poslední týden. Projekt dříve zveřejnil video, na kterém hlavní producent CNN John Bonifield nazývá historii o „zásahu“ Ruska do záležitostí USA za blbost. „Zatím nemáme žádné skutečné důkazy,“ řekl na kameru.


Další producent CNN Jimmy Carr nazval Američany „hloupými jak poleno“

BREAKING: new video

30. 6. 2017: Zakladatel Project Veritas James O’Keefe zveřejnil 3. video kompromitující zaměstnance televize CNN. Tentokrát byl skrytou kamerou natočen producent televize Jimmy Carr, který řekl, že američtí voliči jsou „hloupí jak poleno.“

„Všichni [mainstreamová média] tvrdíme, že je [Trump] klaun, že až k smíchu není připraven na tuto práci, že se mu to špatně daří, že neodpovídá hlavním zájmům Ameriky. Máme za to, že je prostě blázen,“ říká Carr.

„Ale cožpak je to fér — zpochybňovat duševní schopnosti amerických voličů?“ ptá se ho autor videa. „Ano. Jsou přece hloupí jak poleno,“ odpovídá.


Ve světle odhalených lží můžeme snadno posoudit evropská a česká média i organizace, které globalistickou propagandu lživých polopravd papouškují u nás

Proč nejvíce bojují proti „fake news“ ti, co falešné zprávy ve stylu CNN sami šíří? Kdo financuje české bojovníky proti „fake news“?

Můžeme se ptát, zda i vy chcete nadále věřit prolhaným médiím, které jedou propagandu podle svého globalistického tzv. neoliberálního vzoru CNN? Kdo ještě věří České televizi, která má CNN jako vzor? Kdo věří všem těm lžiDnesům a spol.?

  • Nejen my jsme již dávno upozornili na fakt že naše vláda ve skutečnosti nevládne, ona jen realizuje to, co v EU naplánovali… je to velmi smutný paradox, že stát, který platili naši předkové svými životy, je de-facto zevnitř likvidován a rozkládán podplacenými zrádci » aniž by si toho všimla podstatná část národa.
  • Upozornili jsme také na fakt že tzv. neziskovky, které se přetvařují jako nevládní jsou ve skutečnosti podporovány vládami a mocnými tohoto světa, jako např. projekt HateFree Culture (HFC), který realizuje Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR. Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska. Hlavním mediálním partnerem je Česká televize. Aha!
  • Další příklady: Údajně nezávislý think-tank Glopolis přímo ovlivňuje vládu, když připravuje tzv. „Doporučení pro státní správu ČR“; neslavně proslulá Welcome Refugees s gigantickými, ale zato pečlivě utajenými finančními zdroji…; Šorošova nadace Open Society Fund přímo financovaná globalisty; Evropské hodnoty s bývalým gay pornohercem Jandou, údajně nezávislý Juraj Smatana, atd. atd.
  • Podobní sponzoři: Evropská unie, Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Heinrich-Böll-Stiftung v ČR, Green European Foundation, US Embassy, RSJ, Nadace Open Society Fund, Visegrad Fund, UK Embassy, atd.
I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot
I ČR má své Sorosovy kolaboranty, zde např. soudruh Janda z Evropských Hornot

 


Rozděl a panuj, aneb vytváření nenávisti vůči Slovanům pomocí „hate free culture“

BND, 6. 2. 2017: Keine Beweise für Desinformations-Kampagne Putins
BND, 6. 2. 2017: Keine Beweise für Desinformations-Kampagne Putins

 

Proč západní prolhaná média neustále vedou válku proti Ruské federaci a mj. ji falešně obviňují z hackování a ovlivnění voleb v USA? Když už s velkou jistotou víme že za únikem emailů Demokratické strany nestáli ruští hackeři, ale zaměstnanec sekretariátu strany Seth Rich, který byl v roce 2016 zavražděn!

Pro nás je zadostiučiněním, že jsme se nebáli toto podezření vyslovit už před nějakou dobou v souvislosti s volbami v USA » My totiž na rozdíl od globalistických korporátních médií hledáme pravdu a nelžeme vám… Nedávno přišel další ultimátní důkaz a podrobnosti můžete vidět ve videu a na uvedeném odkazu níže:

Na televizi Fox News uvedl soukromý vyšetřovatel a detektiv Rod Wheeler, že zaměstnanec Demokratické strany Seth Rich, který byl vloni v červnu zavražděn dvěma výstřely do zad ve Washingtonu D.C. nedaleko svého bytu, zanechal na svém počítači důkazy o tom, že před svojí smrtí intenzivně komunikoval s vedením Wikileaks. Rod Wheeler má podle svých slov svědka z řad policie a dostatek důkazů, aby prokázal, že to byl právě Seth Rich, kdo předal Wikileaks miliony emailů Demokratické strany. Toto prohlášení doslova otřáslo americkým mainstreamem, který se okamžitě snažil odvést pozornost jinam…


Proč CIA-USA obviňují Rusy z toho, co sami masově provádějí?

On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton's private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.
On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton’s private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.

 

Největší tíhu boje za pravdu nese organizace WikiLeaks, která jediná by si zasloužila název „nezisková“ a „nezávislá“. Na první pohled poznáte, že na rozdíl od ostatních globalisty milovaných „neziskovek“, je tato jediná vystavena obrovskému útoku ze strany moci a její zakladatel je de-facto vězněn…

Jak již bylo řečeno v našich textech, dokumenty WikiLeaks, které smetly Hitlery Clintonovou a ukázaly mimo jiné i utajovanou podporu Islámského státu, ISIS, Daesh ze Západu, pocházejí nejpravděpodobněji od Setha Riche. Rovněž tak další závažné úniky ze CIA a NSA velmi pravděpodobně pocházejí od nespokojených lidí zevnitř tajných agentur, kteří stejně tak touží odstranit euroatlantické globalisty, neokony a spol. v USA od moci… důkazů se vyrojilo přehršel. Některé z nich jsou velmi výmluvné: Např. tu máme neustálá obvinění Ruska, ale přitom se ukazuje že sama CIA používá hackovací nástroje, které jí umožňují vydávat se za někoho jiného…

Následuje něco málo odkazů na odborné texty, kde mezi řádky jasně můžete rozpoznat skutečnost, že americké tajné agentury samy dělají přesně to, z čeho je obviňováno Rusko…

Další várka úniků ze CIA. Wikileaks popisuje, jak se Američané vydávají za Rusy, Číňany a další

Skupina Wikileaks přitvrdila a na sklonku března vypustila další várku uniklých dokumentů ze zpravodajské agentury CIA. Tentokrát však nejde o vágní dokumentaci nejrůznějších vládních nástrojů pro kybernetickou špionáž, ale konečně něco konkrétního – části zdrojových kódů Marble Framework . …

 


Závěr a ponaučení

nwo-neo-marxism-tolerant-left hate-free

Jak každý může dobře vidět, když si spojí dostupná fakta, celý ten „boj proti ruským hackerům“, kteří údajně „narušili americké volby“ — celý ten „boj“ je ve skutečnosti bojem za to, jak ještě více utáhnout šrouby svobodným informacím — jinými slovy jak zcenzurovat vládě nepohodlné informace, aby nepřekážely budování nové totality, nového totalitního světového řádu, NWO pod hlavičkou Agendy 2030 »

V dalším díle si ukážeme další důkazy toho, jak ona státní totalitní cenzura na Západě pokračuje. Čím jsme blíže ke konci věku tím více se tempo zrychluje. Samozřejmě tomu neříkají cenzura ale maskují to jako tzv. „boj proti falešným zprávám (fake news)“ a „nenávisti (hate free)“. Celý vtip je v tom, že se pod zdánlivě bohulibými záminkami začnou cenzurovat informace…

-pokračování-